zz_logo_vinova

Jak můžeme spolupracovat … 

proměň se a zazáři se silou 5 živlů, Žena plná energie, Hanka Sobotová, Hana Sobotová, jak získat energii, jak doplnit energii, nemám energii, jak získat životní energii, jak doplnit životní energii, jak najít životní energii, jak získat pozitivní energii, jak získat vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak být plná energie, jak rychle získat energii, jak mít energii po celý den, jak povzbudit energii, jak rychle načerpat energii, rychlé doplnění energie, jak zvýšit energii, Jak si doplnit energii, jak záskat ztracenou energii, jak mít energie, Jak získat energii do života, jak mít energii po celý den, jak nabrat energii, zvýšení energie, co pomáhá na energii, co na energii, proti únavě, jak být vitální, 5 elementů, jak se zbavit strachu, sebevědomá

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

zz_logo_vinova

Nabízím ti komplexní přístup k obnovení rovnováhy ve tvém životě

Ať už jsi prošla čímkoliv, každá zkušenost ti utvářela tvůj vnitřní svět. Tvé tělo, mysl a emoce si vše pamatují a ovlivňují, jak se nyní cítíš a jak vnímáš svět kolem sebe.

Společně můžeme tyto vzory proměnit, aby tvoje jedinečné kvality a dary mohly zářit. A nejsi v tom sama – kombinuji tradiční moudrost s moderní vědou a silou přírody a živlových elementů, abych ti pomohla na tvé cestě.

Vstup do světa, kde se péče o sebe stává cestou k naplněnému a harmonickému životu

Věřím, že každá žena může zářit sebevědomím, když objeví svou vnitřní sílu a nalezne harmonii mezi tělem a duší.
Buď otevřená objevování sebe sama a rozzáři své jedinečné světlo.

Důvěra v sebe
harmonie ve vztazích

MKP_6235

Poznej a upevni svůj vztah k sobě, aby ses mohla plně otevřít vztahům s ostatními. Osvoj si umění komunikace.

V rámci individuální spolupráce objevíme, co tě brzdí, a proměníme to na somatické, emoční a energetické úrovni. Nauč se žít s větším klidem a sebevědomím. Splň si sny, které ses ani neodvážila snít.

Intuitivní pohyb
a cvičení Čchi-Kung

200711_HanaSobotova_510-s

Otevři se svému tělu a naslouchej jeho rytmu a signálům. Čchi-Kung a intuitivní pohyb nejsou jen o protažení těla. Je to tvoje cesta k spojení těla a duše v krátkém čase – ideální pro tebe, pokud chceš kombinovat fyzickou aktivitu s osobním růstem a hlubším poznáním sebe sama.

Opečování
a harmonie těla

5D3_2999

Opečování sebe sama je základem krásy a vitality. 

S moderními technologiemi NuSkin, které spojují špičkovou vědu se silou bylin, dosáhneš optimální péče a podpory svému tělu na cestě k lepšímu zdraví. Povznes svou energii a pocit sebejistoty. Je čas zazářit.

"Ženská síla není o tom, být tvrdá a nepropustitelná. Je to o moudrosti a lásce, o tom umět se otevřít a propojit se s ostatními bez ztráty své vlastní podstaty." - Lisa Hammond

Rychlé odkazy
Rychlé kontakty

© Žena plná života