zz_logo_vinova

Můj příběh

Hana Sobotová, Hanka Sobotová, Čchi-Kung, celostní terapie, jak mít víc energie, jak být sebevědomá, jak se zbavit perfekcionalismu, jak se mít víc ráda, žena plná života, jak být plná energie, jak být vitální, vitalita, energie, spokojená žena, hezké vztahy, žena plná energie

Za projektem Žena plná života stojím já, Hanka. Oficiálně Ing. Hana Sobotová, PhD.. Nejčastěji mě najdeš v lese. Živly jsou moje láska. 

Občas držím v ruce kyvadlo nebo virgule a načítám z tvého těla, protože to se nikdy nemýlí a přesně ví, co potřebuješ.

Jindy jsem zahrabaná do vědeckých studií a knih, což mi dává další možnosti, jak s tebou pracovat.

Původně jsem zahradní inženýrka a doktorka přírodních věd. Věda a příroda jsou 2 pilíře, o které se obě můžeme opřít.

Miluju propojování světa moderních poznatků a moudrosti starodávných technik v kombinaci s jedinečností tvého těla.

Díky tomu všemu ti můžu poskytnout celostní péči a podpořit tě na všech tvých úrovních – fyzické, emoční, mentální i energetické.

Znáš své živlové dary?

Můj živel je Země střižená s pevností Kovu. A taková jsem i já. Opečuju tě, podpořím, vždy se se mnou cítíš v bezpečí. Dostávám k tobě vhledy. Naučím tě, jak v sobě číst.

Zároveň ti na rovinu řeknu a pojmenuji, co potřebuješ slyšet, aby to zaklaplo a v tobě se probudila tvá síla a sebevědomí. A nastartovalo to okamžité změny v tvém životě.

A i tobě ráda odkryji, jaké jsou tvé živlové dary, abys pochopila, co a proč se ti v životě děje a uměla z toho čerpat. Nemusíš být závislá na lidech a věcech zvenku – aktivujeme tvou vnitřní záři.

Společně přeměníme i to, co tě blokuje a kde ses od svých zdrojů síly a jedinečnosti oddělila. Znovu tě laskavě restartujeme.

Hana Sobotová, Hanka Sobotová, Čchi-Kung, celostní terapie, jak mít víc energie, jak být sebevědomá, jak se zbavit perfekcionalismu, jak se mít víc ráda, žena plná života, jak být plná energie, jak být vitální, vitalita, energie, spokojená žena, hezké vztahy, žena plná energie
Hana Sobotová, Hanka Sobotová, Čchi-Kung, celostní terapie, jak mít víc energie, jak být sebevědomá, jak se zbavit perfekcionalismu, jak se mít víc ráda, žena plná života, jak být plná energie, jak být vitální, vitalita, energie, spokojená žena, hezké vztahy, žena plná energie

Ne vždycky jsem životem tančila

To, co dělám, ke mně přišlo skrze můj příběh, má traumata a výzvy v životě, které jsem zvládla. Tady to vezmu jen ve zkratce. Možná, že se v něčem sama poznáš. Víc toho najdeš na blogu.

► Od mala jsem byla hodně nemocná.
► V pěti letech mě v nemocnici chlapi pověsili na věšák za pyžamo a smáli se mitady nejspíš začala má nenávist a strach z mužů a mužské energie.
Vždycky jsem byla jiná, ale snažila se zapadnout, což přineslo další výzvy ve škole, s dětmi v ulici – vytvořila jsem si masku statečné drzé holky, takhle šlupka mi bránila spoustu let vrátit se do ženské energie a ukázat svou citlivost. Také mě držela v zajetí potřeby být dokonalá, tlaku na sebe a výkon.

To, co vyzařuju navenek se zhmotňuje – se.uální napadení, přitahuji si muže manipulátory nebo ňoumy, jsem čím dál míň sama sebou a čím dál víc nemocná.
Podezření na nádor na mozku a zhoršující se astma mě nutí začít se svým životem pracovat jinak – otevírám se práci s energií a celostnímu přístupu ke zdraví.
Zpracovávám si první dávků limitujících programů skrze Reiki a Spiritual Response Therapy – učím se pracovat s kyvadlem, přibírám techniky práce s myslí a neurovědy.
Odcházím od manžela, ale přitahuji si dalšího manipulátora, se kterým mám svého prvního syna – padám na totální dno a odrážím se. Odešel a už jsme ho neviděli. 
Do života mi po kurzech různých druzích masáží, přichází Čchi-Kung – tohle celostní cvičení obrací můj život o 360° –  vrací se mi zdraví, sebevědomí, a nalézám své hlavní dary – práce s tělem a energií skrze pohyb a živly. Stávám se lektorkou.

Dovoluji si pracovat s ženami a předávat mé zkušenosti dál – vzniká Terapie nejen dotykem, později Žena plná energie, která se transformuje v Ženu plnou života
Mám hodného muže, který mě bere takovou jaká jsem a druhého syna. První syn má diagnostikovaný Aspergerův syndrom, druhý má ADHD charakteristiky. Všichni mí muži mi přináší další výzvy a nastavují zrcadla. Pracujeme na tom společně. Občas z toho šílím, ale mám skvělé nástroje a živly v zádech a v těle, abych to zvládla s co největší radostí a lehkostí.

zz_logo_vinova

Dává mi obrovský smysl podporovat ženy na jejich cestě ke spokojenosti a harmonii uvnitř sebe i v životě.

Když jsi spokojená ty, dokážeš vytvořit šťastnější prostředí pro děti a rodinu, máš hezké vztahy a celkově měníš svět kolem sebe k lepšímu.

Když si věříš, přitáhneš si lepší práci. Vnímáš svou hodnotu, dostaneš víc peněz.

Vše je o tobě. To, co si tvoříš vychází z tebe a tvé energie. A s tím ti můžu pomoct.

100 +
spokojených klientek z individuální péče, kurzů, cvičení, mentoringů
0 +
let a zkušeností se svými klientkami
0
ano, jen 5 živlů, které ti pomohou otočit tvůj život o 360°
0 +
kurzů, kterými jsem si prošla já, abych měla ty správné nástroje a znalosti

Můj příběh a inspirace pro tebe v rozhovorech

Choval se ke mně jako k hadru aneb Co se děje, když nejsme ve své síle

S Polinou Ševčíkovou - zakladatelkou projektu Svět podnikatelek, Business Architect & Mentor pro CEO’s

S Polinou

Tipy, jak využít vodu k posílení sebevědomí - rozhovor z cyklu Archetyp podnikatelky

S Petrou Vickovou - mentorkou Soul Copymentoringu pro weby a prodejní kampaně

S Petrou Vickovou
Žena plná energie, Hanka Sobotová, Hana Sobotová, jak získat energii, jak doplnit energii, nemám energii, jak získat životní energii, jak doplnit životní energii, jak najít životní energii, jak získat pozitivní energii, jak získat vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak být plná energie, jak rychle získat energii, jak mít energii po celý den, jak povzbudit energii, jak rychle načerpat energii, rychlé doplnění energie, jak zvýšit energii, Jak si doplnit energii, jak záskat ztracenou energii, jak mít energie, Jak získat energii do života, jak mít energii po celý den, jak nabrat energii, zvýšení energie, co pomáhá na energii, co na energii, proti únavě, jak být vitální, pentagram, tradiční čínská medicína, emoce, kvality, živly, voda, dřevo, kov, země, oheň, element, elementy, jak se zbavit strachu, Čchi-Kung, orgánová sestava

Udělej první krok a vydej se mnou na cestu k životu, který sis ani nedovolila snít.

Důvěra v sebe
harmonie ve vztazích

MKP_6235

Poznej a upevni svůj vztah k sobě, aby ses mohla plně otevřít vztahům s ostatními. Osvoj si umění komunikace.

V rámci individuální spolupráce objevíme, co tě brzdí, a proměníme to na somatické, emoční a energetické úrovni. Nauč se žít s větším klidem a sebevědomím. Splň si sny, které ses ani neodvážila snít.

Intuitivní pohyb
a cvičení Čchi-Kung

200711_HanaSobotova_510-s

Otevři se svému tělu a naslouchej jeho rytmu a signálům. Čchi-Kung a intuitivní pohyb nejsou jen o protažení těla. Je to tvoje cesta k spojení těla a duše v krátkém čase – ideální pro tebe, pokud chceš kombinovat fyzickou aktivitu s osobním růstem a hlubším poznáním sebe sama.

Opečování
a harmonie těla

5D3_2999

Opečování sebe sama a dovyživení těla je základem krásy a vitality. 

S moderními technologiemi, které spojují špičkovou vědu se silou bylin, dosáhneš optimální péče a podpory svému tělu na cestě k lepšímu zdraví. Povznes svou energii a pocit sebejistoty. Je čas zazářit.

Nevíš, kde začít?

Chápu, že mé služby mohou být na první pohled komplexní, a nevíš, co si vybrat. Proto ti ráda nabízím 15 minut svého času na bezplatnou konzultaci.


Během ní si probereme tvé potřeby a přání. Společně vybereme tu nejvhodnější cestu právě pro tebe, ať už to zahrnuje práci se živly, s technologiemi nebo cokoli jiného z mé nabídky.

 
Mým cílem je pomoci ti objevit to nejlepší, co ti mohu nabídnout, a podpořit tvou vnitřní sílu, energii a harmonii v těle i mysli.“

Rychlé odkazy
Rychlé kontakty

© Žena plná života