zz_logo_vinova

Chceš se se mnou spojit?

I když je energie boží a funguje i mimo prostor a čas, v tomto případě bych na telepatii nespoléhala.

Ozvi se mi:

Nevíš, kde začít? Pojďme se potkat:

Chápu, že mé služby mohou být na první pohled komplexní, a nevíš, co si vybrat. Proto ti ráda nabízím 15 minut svého času na bezplatnou konzultaci.
Během ní si probereme tvé potřeby a přání. Společně vybereme tu nejvhodnější cestu právě pro tebe, ať už to zahrnuje práci se živly, s technologiemi nebo cokoli jiného z mé nabídky.
Mým cílem je pomoci ti objevit to nejlepší, co ti mohu nabídnout, a podpořit tvou vnitřní sílu, energii a harmonii v těle i mysli.“

Sice občas objímám stromy a běhám bosa, ale úředně mě najdeš na:

Ing. Hana Sobotová, PhD.

Sídliště 1441/22, 289 22 Lysá nad Labem

IČ: 88902366

Zatím nejsem plátce DPH. Jsem daňově identifikovaná osoba.

Bankovní účet: 2900617937/2010 (FIO)

IBAN: CZ8220100000002900617937

Jak je to s mou provozovnou?

Momentálně mám kancelář, ne provozovnu. Mé služby probíhají online nebo si prostory pronajímám. Konkrétní místo je vždy uvedeno u příslušné akce či služby.

Jsi zvědavá, co o sobě podle jednoduchých otázek zjištíš?

Možná cítíš, že potřebuješ změnu, jsi vyčerpaná, sypou se ti vztahy, máš pocit, že pořád bojuješ. Zjisti, kde může být zakopaný pes a jak to změnit, abys byla spojenější a měla víc energie.

Upozornění: Nejsem lékař moje služby nenahrazují lékařskou, psychologickou, ani jinou odbornou péči. Účast na programu (konzultace, cvičení, kurz, seminář, přednáška, konstelace aj.) je dobrovolná, na vlastní uvážení. Další podmínky a důležité informace, se kterými se prosím seznamte naleznete v Obchodních podmínkách u příslušné mnou poskytované služby.

Foto: Martina Houdek a Michal Čopák

© Žena plná života