Živý seminář

Restart energie, radosti a klidu s Čchi-Kung

Aktivuj svou životní sílu a zbav se strachu díky Orgánové sestavě a prožij rok 2024 naplno:

Získej jednoduchý, funkční a celostní systém cvičení, jak se kdykoliv vyladit a podpořit na tvoření tvého života v harmonii a s tebou v souladu 

Jsi ve stresu, rozlítaná, nestíháš…  Možná už jsi ve stavu vyčerpání…

 

Vnitřně víš, že potřebuješ změnu, ale máš strach udělat nové kroky, nastavit si hranice, dát se na první místo …

 

Nebo už jsi docela v pohodě a právě hledáš jednoduchý a efektivní způsob, jak sebe, i své tělo udržet v harmonii a podpořit, když potřebuje

 

➡️pak jsi tu správně – tenhle seminář a cvičení ti může změnit život

Pojď se mnou restartovat do nových krásných energií a rozzářit se

Pozn.: Ve videu je zmíněn zimní termín. Aktuální termín na jaro je 21. 4. 2024.

Potřebuješ, toužíš, chceš:

Udělej si pro sebe neděli 21. dubna (10-16 hod.) a přidej se k nám

Abych zvládla všem dát pozornost a opravit v případě potřeby, kapacita je omezena na 12 osob.
Neváhej a přihlas se včas.

Získáš:

> Snadné a rychlé tipy a techniky do každodenního života, jak se podpořit, nabít, zklidnit kdykoliv a kdekoliv.

> Orgánová sestava pozitivně ovlivňuje tvou vitalitu, regeneraci  orgánů, psychiku i fyzickou kondici. Přitom je jemná a rychlá.  Podpoří tě nejen v energii, ale i sebevědomí, rozhodnosti, odvaze, klidu, radosti.

> Čas pro sebe, pro dočerpání sil. Protože když jsi v klidu a plná energie, i tvé vztahy jsou hezčí a všechno tě víc baví a daří se ti.

Poznáš kouzlo živlů, magii barev a sílu Čchi-Kung na svém těle a životě. 

Co říkají mé Čchi-Kung klientky

Žena plná energie, Hanka Sobotová, Hana Sobotová, jak získat energii, jak doplnit energii, nemám energii, jak získat životní energii, jak doplnit životní energii, jak najít životní energii, jak získat pozitivní energii, jak získat vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak být plná energie, jak rychle získat energii, jak mít energii po celý den, jak povzbudit energii, jak rychle načerpat energii, rychlé doplnění energie, jak zvýšit energii, Jak si doplnit energii, jak záskat ztracenou energii, jak mít energie, Jak získat energii do života, jak mít energii po celý den, jak nabrat energii, zvýšení energie, co pomáhá na energii, co na energii, proti únavě, jak být vitální, pentagram, tradiční čínská medicína, emoce, kvality, živly, voda, dřevo, kov, země, oheň, element, elementy, jak se zbavit strachu, Čchi-Kung, orgánová sestava

Cena:

2000 Kč

Platba na účet předem

 

(Kapacita omezena)

Kdy a kde

neděle 4. dubna 10-16 hodin

MŠ Čtyřlístek – tělocvična

Brandlova 1590, Lysá nad Labem – vstup z ulice Čechovy (mapu pošlu)


Autem: snadno z Prahy po D10 nebo D11 cca 30 minut, vlakem z Prahy 35 minut + cca 10 minut klidné chůze. 

Co s sebou

Podložka na cvičení, deka, ručník, pohodlné oblečení – teplé (pokud bude hezky, budeme i na zahradě), pití, svačinu (oběd není v ceně – s sebou nebo objednáme dovoz).

Jak Čchi-Kung se mnou pomohl mým klientkám

Pomohla mi udržet víru v sebe a nepochybovat

Byla jsem na pokraji kolapsu, teď se učím žít

Vstávám plná energie o hodinu dřív

MKP_6249

Jsem tvá průvodkyně seminářem

Provázet výzvou tě budu já, Hanka Sobotová. Jsem akreditovaná lektorka Čchi-Kung a life-balance, celostní terapeutka, aktivátorka vnitřní síly a životní energie.

 

Jedinečně propojuji umění a cvičení Čchi-Kung a vědomý pohyb s cestou k objevování sebe sama a moudrosti vlastního těla. 

 

Skrze Čchi-Kung, živlové energie a další práci s tělem i duší podporuji ženy, aby propustily i hluboko uložené programy a vzorce, které jim neslouží a ve své krásné jemné síle a jedinečné energii si přitahovaly si do života to, co chtějí.

A teď už zbývá jen jedno. Udělat krok, objednat a restartovat své tělo i život

OBJEDNÁVKA

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Ať se děje venku cokoliv, máš obrovskou výhodu když:

> umíš pracovat se svou energií, víš jak se ochránit, jak se nabít, 

>máš zdroje, které tě vždy podpoří jsou nezávislé na vnějších podmínkách – nejsi nikdy sama,

> víš, jak se hodit co nejvíc do klidu.

To, že nejsi v pohodě, se první projeví na tvé energii, tvých vztazích a tvé spokojenosti. Pojď se vyladit.

Na co se mě ženy často ptají:

Mohu se zúčastnit když o Čchi-Kung nic nevím a nikdy jsem ho necvičila?

Jasně. Tento seminář je vhodný i pro úplně začátečnice. 

Nemám fyzickou kondici, můžu cvičit?

Jasně, že ano. Čchi-Kung je jemné cvičení. Není to hopsání, kde by ti došel dech nebo energie. Naopak, naučím tě, jak svaly posilovat jemně a do hloubky, a také využívat dech k uvolnění blokád v těle. Vše se děje přirozeně a postupně, v souladu s tvým tělem.

Mám zdravotní omezení - např. s klouby, krční nebo bederní páteří, a jiné - je cvičení pro mně vhodné?

Ano, cvičení je vhodné i v případě zdravotního omezení.  Cvik jde uzpůsobit k tvému aktuálnímu zdravotnímu stavu. Je možné cvičit i při sezení na židli, pokud víš, že nezvládneš stát. Je třeba, abys mě upozornila na tvá omezení, abychom vše ohlídaly. Pokud si nejdi jistá, můžeme si dát i bezplatnou 10min. konzultaci předem. A také určitě může prokonzultovat se svým  lékařem. Čchi-Kung je jedním z pilířů Tradiční čínské medicíny a v mnoha zemích je veden jako zdravotní cvičení, které proplácení zdravotní pojišťovny.

Mám nadváhu, která mě pohybově omezuje - zvládnu to?

Určitě :). Čchi-Kung je univerzální pro všechny typy postav :). Každý cvik jde přizpůsobit, faldíky nejsou překážkou. Uvidíš, jak se tělo zapojí. Pohyb už nebude strašákem, ale radostí.

Je Čchi-Kung vhodný i pro starší generace?

Čchi-Kung je umění dlouhověkosti. Cvičení zvládneš hravě, budeš se cítit plná energie jako za mlada a manžel ti doma nebude stačit :).

Užívám psychofarmaka (antidepresiva a jiné) - mohu se kurzu zúčastnit?

V tomto případě doporučuji poradit se s ošetřujícím lékařem. A máš povinnost mi to sdělit. Účast na kurzu je zcela dobrovolná. Účastnice je v celém průběhu programu za sebe odpovědná. Moje pokyny jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí podle vlastního uvážení. Více informací najdeš v Obchodních podmínkách.

Jsem těhotná - můžu cvičit?

Ani těhotenství není překážkou. Čchi-Kung má celkový vliv na harmonii ženy. Doporučuji se poradit s gynekologem. Každá těhulká má jiné potřeby, tělo samo napoví. Já sama jsem cvičila ještě týden před porodem a hned 4 týdny po už jsem zase lektorovala :).

Věřím, že jsem ti odpověděla na všechny tvé otázky.

Pokud máš ještě pochybnosti, zavolej mi na 731 587868 nebo mi napiš na hanka@zenaplnazivota.cz.

Upozornění: Nejsem lékař moje služby nenahrazují lékářskou, psychologickou, ani jinou odbornou péči. Účast na programu (cvičení, kurz, seminář, přednáška, konstelace aj.) je dobrovolná, na vlastní uvážení. Další podmínky a důležité informace, se kterými se prosím seznamte neleznete v Obchodních podmínkách u příslužné mnou poskytované služby. 

© Žena plná života